Securit13 Podcast: 10 років потому

Якщо ви любите українські подкасти та цікавитися кібербезпекою, ви скоріш за все знайомі з назвою Securit13 Podcast. Перший український подкаст про кібербезпеку, перший епізод якого вийшов майже 10 років тому, 5 липня 2011 року. Протягом років подкаст кілька разів змінював формат та учасників, та залишався майданчиком для обговорення безпекових тем й вплинув на формування не одного десятка професіоналів з кібербезпеки.

На знак поваги до цього знакового медіапродукту, ми підготували для вас невеличкий подарунок. В рамках серії інтерв’ю No Name Special, ми запишемо епізод за участі оригінальному складі Securit13 Podcast: Ігоря Кравчука, Артема Карпінського та Володимира Стирана. Взяти участь у записі зможуть усі охочі: патрони No Name Podcast отримають доступ до Zoom, а всі інші зможуть дивитися трансляцію на YouTube. Під час запису ми поговоримо про те, що змінилося в українській кібербезпеці за 10 років та проведемо сесію питань та відповідей.

Ось такий у нас для вас сюрприз. Ми впевнені, що епізод вийде цікавий та несподіваний. Відмітьте собі в календарі: 29 квітня, 19:00 по Києву, та не пропустіть цю історичну подію українського подкастингу. А до того часу – залишайтесь в безпеці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *