No Name Podcast artwork

No Name Podcast

Тривалі обговорення та запеклі дискусії про кібербезпеку і не тільки

Класична серія No Name Podcast це епізодичні зустрічі експертів з кібербезпеки, які обговорюють актуальні теми галузі та діляться один з одним своїми думками, знаннями та ідеями. Деколи ми збираємось обговорити вкрай важливу тему кібербезпеки, деколи передаємо враження від конференцій та інших заходів, на які нам пощастило потрапити, а деколи ми просто теревенимо про кібербезпеку або геть не пов’язані з професією теми.

Епізод 66: Стан кіберу

Перший класичний випуск No Name Podcast з початку великої війни де ведучі (без гостей) зібрались обговорити кібербезпеку. Що ми зачепили: Екосистема вразливостей, чому політика КНР робить її наддержавою в кіберпросторі. Sandworm та нові атаки на енергетику. ЛокБіт та ICBC. Дурість, геополітичний сигнал, чи відсутність контролю рф за своїми проксі. Прогрес 🤖 та нові застосування в кібері. Ризики” надмірної довіри результатам. Новини та анонси: мемо з ENISA, відкриття Binding Hook, цікаві публікації та книжки. Кожен випуск ми закликаємо підтримувати Збройні Сили України. Цього разу надамо й один із способів. Наші друзі з волонтерської організації «Воїни світла» тепер офіційно зареєстровані в Польщі та мають більше можливостей...

Читати далі

Різдвяний випуск

Обговорюємо підсумки буремного 2022-го року

Читати далі

PSA: Обращение к российским слушателям

В этом эпизоде мы обращаемся к более чем 10% наших слушателей – специалистам по кибербезопасности и хакерам из Российской Федерации.

Читати далі

Епізод 65. Національний хакатон з кіберзахисту

В цьому епізоді ми обговорюємо Національний хакатон з кіберзахисту. Захід у форматі NATO Tide Hackaton організовували СтратКом, Держспецзв’язку та НАТО.

Читати далі

PSA: Опитування Стан професії кібербезпеки в Україні 2022

BSG проводить опитування про стан професії кібербезпеки в Україні. Взяти участь можуть усі охочі. Серед учасників буде розіграно три Yubikey. Пройти опитування: https://nonamepodcast.org/survey.

Читати далі