No Name Update artwork

No Name Update

Регулярні дайджести новин та подій кібербезпеки

No Name Update – це регулярні випуски, у яких ми підсумовуємо останні події кібербезпеки в Україні та світі. Ми щотижня опрацьовуємо купу новин, статей, блогів та подкастів, щоб обрати із них найцікавіші та записати короткий дайджест.

Кожен випуск містить докладний звіт про одну чи кілька головних подій, та короткі огляди інших важливих новин. Ми аналізуємо кібератаки, повідомляємо про виявлені вразливості, анонсуємо конференції та мітапи, і рекомендуємо аналітичні статті та інструменти кібербезпеки.

PSA: Обращение к российским слушателям

В этом эпизоде мы обращаемся к более чем 10% наших слушателей – специалистам по кибербезопасности и хакерам из Российской Федерации.

Читати далі

No Name Update від 19 лютого 2022 р.

Рекордна (для України) DDoS-атака: причини успішності, паралельні "активні заходи", та уроки, які з цього треба винести.

Читати далі

No Name Update від 12 лютого 2022 р.

Завершення епопеї зі зломом Equifax. Руйнівна кібератака на Vodafone Portugal. Кіберполіцію звинуватили в стеженні за користувачами вебсайтів.

Читати далі

No Name Update від 05 лютого 2022 р. 

Аналіз атак 13 січня від theGrugq. Угорщина блокує вступ Укрїни до «кібер-НАТО». Знову про стратегію кібербезпеки. Злам криптомоста Wormhole на 300 млн.

Читати далі

No Name Update від 29 січня 2022 р.

Законодавчі ініціативи ДССЗЗІ на тлі загострення кіберконфлікту з РФ. Білоруські кіберпартизани пошифрували залізницю. Звільнення безпечників з Twitter.

Читати далі