No Name Update artwork

No Name Update

Регулярні дайджести новин та подій кібербезпеки

No Name Update – це регулярні випуски, у яких ми підсумовуємо останні події кібербезпеки в Україні та світі. Ми щотижня опрацьовуємо купу новин, статей, блогів та подкастів, щоб обрати із них найцікавіші та записати короткий дайджест.

Кожен випуск містить докладний звіт про одну чи кілька головних подій, та короткі огляди інших важливих новин. Ми аналізуємо кібератаки, повідомляємо про виявлені вразливості, анонсуємо конференції та мітапи, і рекомендуємо аналітичні статті та інструменти кібербезпеки.

No Name Update від 05 грудня 2021 р.

Про перший в Україні турнір з кіберзахисту SANS NetWars. Активізація правоохоронців в Україні та закордоном. Apple судиться з NSO Group.

Читати далі

No Name Update від 21 листопада 2021 р.

Про національний хакатон з кіберзахисту, боротьбу з вірусами-шифрувальниками, зоряні війни по-російськи та Закон України про критичну інфраструктуру.

Читати далі

No Name Update від 7 листопада 2021 р.

СБУ викрила хакерів ФСБ з групи Gamaredon. Знайдено спосіб створити backdoor в коді на C/C++, C#, JS, Java, Rust, Go і Python. NSO Group під санкціями США.

Читати далі

No Name Update від 31 жовтня 2021 р.

Підозрюваного в розробці фейкової Дії кличуть працювати в Мінцифрі. Росіяни зламують ланцюги постачання ІТ. Британці погрожують криптоздирникам кібервійськами.

Читати далі

No Name Update від 24 жовтня 2021 р.

Ваші щотижневі оновлення безпеки: новини, події, атаки, інциденти, вразливості, патчі, та інший кібер-шмібер – прямо у вашому подкаст-плеєрі.

Читати далі