Анонс: No Name Podcast з Віктором Жорою

Цього разу ми робимо паузу в серії англомовних епізодів та переходимо на українську, щоб записати спеціальне інтерв’ю з Віктором Жорою.

Віктор Жора – заступник голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ) з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. До служби в Держспецзв’язку, Віктор був керівником відомої української компанії “Інфосейф ІТ”. У сфері ІТ працює з 2000 року і весь час є активним учасником української спільноти спеціалістів з кібербезпеки.

Віктор закінчив Національний технічний університет України «КПІ» за спеціальністю «Прикладна математика» (2003) та аспірантуру Інституту програмних систем НАНУ (2006). Має понад 40 наукових публікацій. Також Віктор працював інженером-конструктором та головним спеціалістом з систем захисту інформації в інформаційних системах, начальником відділу захисту інформації ПрАТ “Атлас”.

Зараз Віктор бере участь та керує створенням багатьох комплексних систем захисту інформації загальнодержавного значення. Приєднуйтесь до нашої трансляції завтра, щоб дізнатися більше про те, як Україна захищається в кіберпросторі, як цифровізація допомагає нам перемагати, а також щоб поставити ваші запитання.

І обов’язково підтруйте нас донатами! Внески слухачів No Name Podcast йдуть у фонд Повернись живим, і цього разу для вашої зручності ми створили спеціальну МоноБанку:

No Name Bank
No Name Bank

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *