Анонс: No Name Podcast with Katie Moussouris

Маючи понад 20 років професійного досвіду в галузі кібербезпеки, Кеті Муссуріс володіє унікальним поглядом на дослідження безпеки, реагування на інциденти, розкриття вразливостей і програми Bug Bounty. Наразі Кеті є засновницею та генеральною директоркою Luta Security. Кеті започаткувала Microsoft Vulnerability Research – першу Bug Bounty програму в Microsoft, та є співавторкою та співредакторкою міжнародних стандартів ISO 29147 (розкриття вразливостей) та ISO 30111 (процеси обробки вразливостей).

Працюючи з Міністерством оборони США, Кеті очолила запуск першої урядової Bug Bounty програми під назвою «Hack the Pentagon». Вона також співпрацювала з Державним департаментом, щоб допомогти переглянути Вассенаарські домовленості, зокрема вдосконаливши умови експортного контролю для включення технічних винятків щодо розкриття вразливостей та реагування на інциденти. Вона консультує уряд США одразу на трьох посадах: у Cyber Safety Review Board, Information Security and Privacy Advisory Board, та в Information Systems Technical Advisory Committee. Кеті також є засновницею фонду Pay Equity Now (PEN), і через фонд PEN вона заснувала лабораторію Anuncia Donecia Songsong Manglona з питань гендерної та економічної рівності в Penn State Law в University Park.

Приєднуйтесь до нас у неділю, о 18:00 за київським часом, щоб поспілкуватися з Кеті в прямому ефірі нашому каналі у Twitch. А до того часу не забувайте допомагати українським воїнам через благодійний фонд Повернись живим або інші організації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *