Епізод 61: Все про батьківський контроль

В цьому епізоді ми говоримо про те, як сучасні батьки можуть захистити своїх дітей від загроз інтернету. Мережа надає вільний доступ до найрізноманітнішого вмісту, і це безсумнівно добре. Та як зробити так, щоб наші дітлахи не зустрілися із дорослим контентом раніше, ніж будуть до цього готові? Як захистити дітей від надмірного слідкування за їхніми діями з боку рекламних корпорацій? Як навчити їх спілкуватися із незнайомцями, встановлювати та захищати кордони приватності, реагувати на неадекват? Про все це – у цьому випуску. А ще… багато-багато іншого!

У другій частині подкасту, доступній нашим патронам у повній версії епізоду, ми обговорюємо філософські та психологічні аспекти теми випуску. А також дискутуємо про формати подкастів, рекомендуємо українські та закордонні шоу, та підіймаємо теми загроз штучного інтелекту та способів боротьби з ними.

Усі згадані в епізоді матеріали доступні за посиланнями нижче. Прослухати цей епізод в будь-який час можна на нашому вебсайті. Підтримати подкаст та отримати доступ до патронських смаколиків можна на нашій сторінці на Patreon.

Рівні здійснення батьківського контролю

1. Мережевий рівень

2. Рівень платформи

3. Організаційний рівень

Психологічні основи виховання

Далі – не про безпеку

Рекомендації подкастів

Прості та складні речі

  • Наука та технології
  • Нік Бостром
  • Загрози штучного інтелекту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *