Наші улюблені подкасти

Ми слухаємо дуже багато подкастів. Напевно, це основна причина, чому ми започаткували цей. Колись дуже давно нас надихнули на запис інші подкастери, а там крок за кроком втягнулися, і тепер це історія. На що ж ми витрачаємо свій час та гігабайти мобільного трафіку? Давайте нижче ми перерахуємо No Name Podcast Top 10 в алфавітному порядку, а ви спробуєте гадати, хто що слухає. Поїхали.

Cryptography FM
В цьому подкасті автор Nadim Kobeissi та запрошені спеціальні гості розповідають про останні новини зі світу прикладної криптографії.
Мова: англійська
Складність: висока

Lex Fridman Podcast
Lex Fridman – дослідник штучного інтелекту в MIT. У своєму подкасті він веде тривалі та глибокі бесіди з науковцями та експертами про природу інтелекту, свідомості, ШІ та технологій.
Мова: англійська
Складність: висока

Making Sense with Sam Harris
Sam Harris – вчений невролог, філософ, гуру медитації, автор бестселерів та один з чотирьох вершників Нового атеїзму. У своїх подкастах він інтерв’ює найвидатніші уми планети на актуальні філософські та наукові теми.
Мова: англійська
Складність: висока

Risky Business
Подкаст Номер Один з кібербезпеки у світі. Автор Patrick Gray, його співведучий Adam Boileau та запрошені гості обговорюють актуальні новини та проблеми індустрії кібербезпеки. 
Мова: англійська
Складність: низька

The Big Beard Theory
Автор Антон Позняков та гості подкасту обговорюють останні події технологій та природничих наук.
Мова: російська
Складність: середня

The Dog’s Way Podcast
Автор Sean McDaniel розповідає про дресування собак та останні дослідження з собачого біхевіоризму. (Бачите, хоч ми й спеціалісти з кібербезпеки, та в нашому раціоні переважають подкасти про психологію – в тому числі й собачу.)
Мова: англійська
Складність: низька

Two Guys on Your Head
Продюсерка Rebecca McInroy та вчені психологи Dr. Art Markman та Dr. Bob Duke пояснюють, як працює наш мозок. Короткі, змістовні мінілекції, сповнені яскравого гумору, які допоможуть вам розібратися в особливостях людської поведінки.
Мова: англійська
Складність: низька

Unsupervised Learning
Daniel Miessler випускає курований дайджест про кібербезпеку, технології та суспільство. Якщо ви спеціаліст з кібербезпеки й з якихось причин можете приділяти подкастам лише пів години на тиждень, то це – найкращий вибір.
Мова: англійська
Складність: низька

You Are Not So Smart
Автор David McRaney та запрошені науковці розмовляють на найрізноманітніші психологічні теми. В подкасті дуже класний прод та неймовірно якісна режисура. Якщо вам подобаються Darknet Diaries, то ось це – аналог про наші мізки.
Мова: англійська
Складність: середня

Zero Knowledge Podcast
Авторка Anna Rose запрошує гостей на розмови про дослідження zero-knowledge архітектур та децентралізованих мереж.
Мова: англійська
Складність: висока

Сподіваємось, щось із переліченого вам сподобається. Ловіть хвилю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *