PSA: Опитування Стан професії кібербезпеки в Україні 2022

Цього року компанія BSG проводить чергове опитування про стан професії кібербезпеки в Україні. Взяти участь в опитуванні можуть усі охочі. Серед учасників, які залишать імейли, буде розіграно три Yubikey. Посилання на опитування: https://nonamepodcast.org/survey. Подробиці та умови розіграшу – у пості на блозі BSG.

Опитування “Стан професії” проводиться вчетверте і в ньому вже взяли участь більше професіоналів, ніж в попередні три рази разом взяті. Це свідчить про те, що наша галузь росте, і для отримання правдивої інформації про її стан нам потрібна більша вибірка. Тому не зволікайте та проходьте опитування – це відбере не більше п’яти хвилин вашого часу, а цінність вашої участі важко переоцінити.

Кібербезпека як галузь росте потужними темпами. Кібербезпека як професія розвивається так само інтенсивно. Як і в будь-якій професії, серед нас є початківці, досвідчені спеціалісти, та справжні експерти. Розуміння власного розташування на кар’єрній драбині та загального стану індустрії та ринку праці допомагає як роботодавцям, так і професіоналам. Це цінні вхідні дані в алгоритми прийняття рішень: про розширення штату та про подальший професійний розвиток.

Кожен учасник опитування зможе дізнатися про його результати. Якщо ви залишили свій імейл, на нього прийде копія звіту. Решта учасників зможуть дізнатися про результати на блозі BSG.

Наразі до поширення інформації про опитування вже приєдналися такі професійні спільноти: OWASP ZhytomyrDC 38032OWASP LvivOWASP Kyiv(ISC)2 UkraineISACA KyivSKYNET та звісно ж компанія BSG. Якщо ви хочете приєднатися до цього списку та стати партнером опитування – напишіть про це на імейл [email protected].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *